אטרקציות לבר מצווה בכותל שמשדרגות את האירוע

משפחה מפריחה בלונים לבר מצווה בצבעים כחול לבן

אחד הדברים המיוחדים בבר מצווה בכותל זאת האפשרות המאוד מומלצת לשלב באירוע אטרקציות שונות שמתאימות לכותל. בין כל הדברים שמוציאים עליהם תקציב, האטרקציות הן משהו שמספק הרבה מאוד בעבור תשלום סמלי יחסית. המראה של היונים העפות, הבלונים שמתרוממים מעלה, מעלה בשמיים ובובת האדמו"ר המקפצת הם חלק בלתי נפרד מהחוויה של אירוע בכותל, הם אחד הדברים שהאורחים הכי יזכרו לטובה. 

הפרחת יונים לבנות

הפרחת יונים בכותל זאת אחת האטרקציות המרגשות והרוחניות שאנחנו מציעים לכם. היונים מסמלות ביהדות את הטהרה והרצון לשלום ולשלווה. את הפרחת היונים אנחנו עורכים בזמן תהלוכת המתופפים בשביל גישה לכותל. חשוב לנו לציין, אנחנו מביאים את אנשי מקצוע שדואגים ליונים בצורה הכי טובה שיש. אין שום חשש לצער בעלי חיים באטרקציה שלנו.

איך עושים את הפרחת היונים

ישנן שתי אפשרויות שבהן עורכים את הפרחה יונים.  האפשרות הראשונה היא שהיונים מגיעות כולן בכלובים. מברכים את חתן בר המצווה ומבקשים בקשות מהקב"ה, סופרים עד 13 ומפריחים את כל היונים ביחד.

האפשרות השנייה היא שכל אחד מקבל יונה ומחזיק אותה בזהירות ועדינות כדי לא להבהיל אותה שלא תברח לפני הזמן או תפצע. תקבלו הדרכה איך להחזיק נכון את היונה. כולם מברכים את חתן בר המצווה, וגם פה אפשר לבקש בקשות מהקב"ה, סופרים עד 13 ומפריחים את היונים. 

בובת אדמו"ר

בובת נחמן היא אטרקציה מאוד כייפית ומגניבה. בזמן תהלוכת המתופפים, מגיעה לפתע בובה מתנפחת ענקית שמופעלת ע"י איש מקצוע. הבובה קופצת ומרקדת ומפעילה את האורחים במעגלי הריקודים.

זאת אטרקציה שלא רק ילדים אוהבים, אלא גם מבוגרים מרגישים את השמחה והאנרגיות הטובות שהבובה מביאה. מראה בובת נחמן הוא מאפיין של בר מצווה. כל מי שעובר באזור ורואה את הבובה מבין שיש חגיגה גדולה ורואה עד כמה הילד שלכם הוא מלך. ניתן לצרף שתי בובות אדמו"ר ונחמן , זה כיף כפול בתוספת מחיר צנועה.

אטרקציות בכותל
בובת נחמן לבר מצווה

הפרחת בלונים

הפרחת בלונים לבר מצווה זאת אחת האטרקציות הכי מומלצות שלנו. הבלונים הם בצבע של כחול ולבן המסמלים את טהרת הדת היהודית ואת קדושת מדינת ישראל. אפשר וגם מומלץ להפריח, בנוסף לבלונים האחרים, בלונים כחולים שמסמלים את הרצון שלנו שהחטופים ישובו לביתם במהרה. את הפרחת הבלונים אנחנו עורכים בכניסה לכותל, ליד הבידוק הביטחוני.

לפני הפרחת בלונים, ההורים והאורחים מברכים את חתן בר המצווה בשלל ברכות. כאשר הבלונים מופרכים לאוויר בתוספת של תקיעה בשופרות, שערי שמיים נפתחים וזה הזמן לבקש משאלות מהקב"ה שיעזור לכם לקיים אותן. 

תעזרו לנו לשתף את הפוסט 🇮🇱

מאמרים חשובים לארגון בר מצווה