מתופפים לבר מצווה בכותל, מקצבים של קודש ושמחה

חוגגי בר מצווה בירושלים

אחד הדברים הכי חשובים שיש בבר מצווה זה השמחה הרבה שיש באירוע. מי שעושה אצלנו הכי הרבה שמחה זה להקת מתופפים לבר מצווה בכותל.  הנגנים שלנו מתחילים לנגן ברגע שקיבלנו אישור מבעלי האירוע  בתהלוכת הכניסה לכיוון הכותל, בשער האשפות.

הנגנים עושים מעגלי ריקודים שבהם כולם רוקדים ונהנים ומתמלאים באנרגיות חיוביות. כל המתופפים שלנו נושאים שופרות שהתקיעה בהם פותחת את שערי שמיים ברוחניות רבה שהרבה פעמים גורמת לאנשים להזיל דמעה מרוב התרגשות. יש לנו מספר הרכבים שמתאים לכל העדות שמגיעים לחגוג. 

נגן אחד שמנגן ושר _ גיל אשר כוכב הטיק טוק

גיל אשר מלחין ונגן בר מצווה
גיל אשר

נגן אחד מתאים בעיקר למי שיש לו אירוע קטן וצנוע יחסית, עד אזור ה-20 איש. כאשר יש להקה של איש אחד, הוא מגיע עם גיטרה, מיקרופון ושופר. השירים שמתנגנים הם גם קצביים וגם קלאסיים. יש ממש אפשרות לעשות שירה בציבור ולהתחבר אל המוזיקה ברמה הקרובה והרוחנית ביותר.

שופר אחד עם תרועה חזקה כאשר יש מספר קטן של אנשים מרגיש הרבה פעמים חזק ועוצמתי יותר מבחינה רוחנית מהרבה שופרות שנשמעים מרחוק להרבה אנשים.

אם יש לכם מעט אורחים ואת מתלבטים אם לעשות בר מצווה בכותל בגלל שאין מספיק בידור לכמות קטנה של אנשים, הפתרון שלנו בדמות אמן שגם שר, גם מנגן וגם מרים אירוע הוא פתרון מושלם בעבורכם.

להקה עם שני כלי נגינה

מתופפים לבר מצווה
נגנים לבר מצווה בכותל

זוהי האופציה הקלאסית של הרכב מתופפים כאשר אפשר לבחור בסוג כלי הנגינה.

ניתן לבחור שני מתופפים לבר מצווה בכותל. המתופפים מנגנים בעיקר מוזיקה מזרחית קצבית שמאוד מתאימה למי שהדגש שלו היא מוזיקה לריקודים.

הרכב של אחד עם תוף ואחד עם כלי נשיפה קלרינט, סקסופון,חצוצרה או גיטרה. זה נחשב לסגנון מוזיקה ישראלית שמשלב גם מוזיקה קצבית וגם שירים ארץ ישראלים קלאסיים.

מתאים למי שאוהב שילוב של נגינה קצבית עם עצירות לשירה של קלאסיקה ישראלית. יש אפשרות לבחור כליזמרים ( קלרינט, כינור, אקורדיאון). זה למי שאוהב מוזיקה חסידית. זה מאוד מיוחד, כיף בלתי רגיל ומומלץ ביותר.

הרכב ה-VIP שלנו

נגן סקסופון בכותל

אם יש לכם אירוע גדול מעל 60 איש או שאתם רוצים חגיגה מיוחדת במינה בתוספת תקציב קטנה, חבילת ה-VIP למתופפים בכותל שלנו היא הדבר הכי טוב בשבילכם.

אנחנו מציעים לכם להקה עם שלושה נגנים שמגיעים עם מגוון רחב של כלים. אפשר לשלב שני מתופפים עם כלי נשיפה או גיטרה, אפשר חצוצרה, קלרינט ותוף. אפשר לשלב כליזמרים עם מוזיקה מזרחית או מוזיקה ישראלית קלאסית.

המגוון פה הוא מטורף ואתם ממש יכולים ללכת עם המשאלה שלכם לכל סוג מוזיקה ואנחנו יכולים להגשים אותה. שלושה נגנים זאת ממש חגיגה גדולה ומיוחדת המומלצת לכולם.

אנחנו בחברת חגי בן חיים אוהבים מאוד לשמח ולרגש את הלקוחות שלנו עם  מתופפים בכותל. צרו איתנו קשר כבר עכשיו ותיראו איך אנחנו מסדרים לכם בר מצווה מרגשת, משמחת ומלאה באנרגיות הכי חיוביות בעולם. כל החלומות שלכם יתגשמו במחיר הכי משתלם שיש.

כליזמרים לבר מצווה

תוכנית של מסלול הליכה ונגינה לאירוע בר מצווה מרגשת בכותל:

משך האירוע כ25 דקות

  • הגעה לכותל: קבלת פנים מוסיקלית שמעבירה את האווירה הירושלמית, כאשר תופים ונגינה בסקסופון מלווים את האורחים לכיוון מתחם הכותל ( ארוחת הבוקר).
  • ברכות לחתן הבר מצווה: ברכות משפחתיות שמחממות את הלב מושמעות מהמערכת הגברה ניידת, כשברקע נשמעות תקיעות בשופרות.
  • פריסת חופה לבנה מעל החתן : כשהחופה הלבנה נפרשת, ברכות של תפילה שמע ישראל, מוסיפה רוח הקודש ויוקרה לאווירה.
  • תקיעת שופרות: תקיעות עוצמתיות של שופרות מעוררות את הנשמה היהודית, בליווי תופים ברקע, מכניסה את המשתתפים לאירוע מרכזי לכיוון כניסה לכותל. 
  • תהלוכה בליווי שירים עד למרכז דוידסון: התהלוכה מתלווה בשירים בכלי נגינה שונים, כאשר התופים והשופרות מוסיפים עוצמה ואנרגיות. 
  • מעגלי ריקודים: ריקודים שמחים במעגלים בשיתוף אטרקציות שונות כמו בובת נחמן מתנפחת לגובה 2,5 מטר, בליווי נגינות חסידיות ושירי ארץ ישראל, וכמובן סיגנון מזרחי.של עדות שונות. 
  • טקס ברכת הכהנים: ברכת הכהנים נאמרת על ידי פייטן המלווה בקדושה רבה, כאשר חתן הבר מצווה נמצא תחת לטלית הפרוסה מעל ראשו.  ברקע נשמעות מנגינות מרגשות בכלי נשיפה כאשר אווירה מעמיקה את החוויה הרוחנית של המקום. 
  • המשך תהלוכה לכותל: התהלוכה ממשיכה לכותל באווירה של אחדות ושמחה, עד הכניסה לשער הבידוק של המשטרה. 
  • בתצפית (הפרחת בלונים): בלונים מופרחים לשמיים, בליווי מנגינות קלילות וספירה לאחור ממספר 13 עד 0. 
  • סיום בשער בידוק בכניסה לכותל: בסיום האירוע יש את השיר המפורסם של גיל אשר שכולם מכירים אותו מטיק טוק. 

תעזרו לנו לשתף את הפוסט 🇮🇱

מאמרים חשובים לארגון בר מצווה